Asansörlü Taşımacılık

Öz Esin Asansörlü nakliye firması olarak, müşteri odaklı çalışma anlayışımızla, sürekli çözüm üreten ve her şartta asansörlü taşıma işini gerçekleştiren bir firmayız. 2010 yılından günümüze kadar asansörlü taşımacılık hizmeti sunan Adana’nın ender taşıma şirketlerinden biriyiz.

Adana’da Yaklaşık 10 yıldır sektörde asansörlü taşıma hizmeti sunan firmamız rahatlığı ve kolaylığı müşterilerine yaşatmanın gururu içerisinde tüm çaba ve sermayesi ile her geçen gün filosunu güncellemekte ve yeni araçları sizler için filosuna dahil etmektedir.

Kısaca asansörlü taşıma hakkında bilgi vererek aklınıza takılabilecek bir takım soru ve sorunları gidermek istedik.

Adana Asansörlü nakliye hizmetini hemen her alanda sağlayabilmekteyiz. Bir kaç özel şart haricinde her yere kurulabilen yük asansörümüz, zeminin, eşyaların taşınacağı yerin uygun olması halinde sorunsuzca hizmet verebilmektedir. Bu nedenle, bir birine çok yakın binalar haricinde, aracımızın giremeyeceği kadar dar sokaklar haricinde her türlü bu hizmeti sağlayabilmekteyiz.

Etiketler: Nakliyat iletişim; 0505 418 76 22 Evden eve Adana evden eve asansörlü Asansörlü Taşıma Adana taşıma Adana Nakliyat